Medvídek je 100% prírodný olej, z ktorého si pripravíte umývaciu emulziu na čistenie zadočka pri výmene plienky. Spolu so suchými obrúskami Perlička je to prírodná alternatíva k vlhčeným obrúskom.

Tento olejček má ochranné účinky vďaka ktorým bude pokožka zadočku lepšie odolávať vlhkosti. Obsiahnuté rastlinné oleje zachovávajú a posilňujú jej ochranný lipidový plášť.

 

ZLOŽENIE:

Sójový olej, Silica levandule mailette BIO, Silica lavandin, Sézamový olej BIO LZS,  Olej z kukuričných klíčkov BIO LZS, Mandlový olej LZS, Emulgátor z olivového oleje

 

POUŽITIE:

Do 30ml fľaštičky so sprejom (zvlášť v ponuke - viď pripojené produkty) nalejte prevarenú vodu a pridajte 1 lyžičku Medvídka. Takto pripravenú emulziu nastriekate na obrúsky Perlička a utriete zadoček. Roztok si môžte pripraviť aj do misky a používať celý deň. Avšak na cesty je praktickejšie použitie v spreji. Okrem obrúskov Perlička je možné samozrejme použiť aj plienku, alebo hubku na umývanie a podobne. Zamiešanú emulziu spotrebujte najlepšie behom dvoch dní.

Okrem čistenia zadočka môžte používať emulziu aj na čistenie ručičiek, či úst, čo oceníte hlavne vonku.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.