FOX-PLENKY AIO naťahovacia plienka More

Táto plienka všetko v jednom je vhodná od 6 kg do 15 kg, najviac ju však oceníte pri prebaľovaní postojačky u chodiacich detí, pretože sa vďaka veľmi pružnému pásu pohodlne naťahuje a fleecový lem zmenšuje riziko otlačenia.
Zapínanie na jednej strane slúži hlavne pri vyzliekaní plienky s "veľkou" nádielkou a na sušenie. Savé jadro je v zadnej časti prišité k lemu a predná časť sa pripevňuje pomocou dvoch patentiek, dá sa teda rozložiť pri schnutí a potom zase jednoducho zložiť.
Dotykovú vrstvu tvorí bambusové froté s riasením okolo nožičiek, pre väčšiu ochranu proti pretečeniu v prípadnej nehody.
Štvorvrstvová, 30 cm dlhá vkladacia plienka je prišitá pod touto dotykovou vrstvou, a zaisťuje dostatočnú savosť pre bežné denné použitie.
Dá sa zopnúť napoly pre väčšiu savosť v prednej časti pre chlapcov, celkom teda môže mať až jedenásť savých vrstiev. jednoduché prebalenie - nasadiť a hotovo všetko v jednom - nie je potrebné pridávať savú vrstvu regulácie pásu pomocou štyroch patentiek úzky strih pre pohodlné nosenie pre chodiace deti savá časť prispôsobivá pre dievčatká alebo chlapcov

 

ROZMERY:

pas: 32 cm - 52 cm      

stehienko: 24 cm - 36 cm

 

MATERIÁL: 

dotyková vrstva: 80% viskóza (bambus), 20% polyester

savá vrstva: 100% bavlna

vrchná vrstva: 55% polyester, 45% polyuretán

 

Vyrobené v Českej republike z materiálu certifikovaných pre použitie pre deti do troch rokov.

 

STAROSTLIVOSŤ:

gin_sym_was_60_mild  gin_sym_dry_not gin_sym_iro_not  gin_sym_ble_not  gin_sym_pro_dry_not

Nežmýkať krútením, nesušiť na kúrení, mohla by sa poškodiť laminácie.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.