HAPPY NAPPY neoprénové plavky s UPF 50+ Jabĺčko 6-11kíl

Dostupnosť
Skladom
14,20 €

Do plaviek Happy Nappy nepotrebujete PLÁVACIU PLIENKU, sú plne funkčné bez nej! UV ochrana UPF50 +. Neoprén s vysokým obsahom kaučuku prepustí iba moč, kvôli ktorej je voda chemicky ošetrená. Nedochádza k efektu, kedy plienka nasiakne, sťažkne a sťažuje deťom pohyb. Väčšina detských plaveckých kurzov v Českej a Slovenskom republike tieto plavky odporúča všetkým svojim malým plavcom.

Veľa plaveckých kurzov vo svete má tento typ plaviek priamo v povinnej výbave. Je dokázané, že sa pri ich používaní dosahuje ďaleko lepších výsledkov a deti sú vo vode spokojnejší. Plavky sú vyrobené z 1 mm hrubého elastického neoprénu, majú mäkký, priliehavý strih so širokým opaskom z tkaniny s vysokým obsahom kaučuku, tak všetky nečistoty zostávajú vnútri.

Široké lemy obopínajú stehienka i bruško pevne, ale nezarezávajú sa deťom do kože ako klasické gumičkové plavky. Dizajn bol navrhnutý plaveckými inštruktormi v spolupráci s rodičmi, ktorí zohľadňovali potreby svojich detí. Tak jednoduché a predsa účinné - žiadne šnúrky, žiadny suchý zips, žiadna guma. Funguje to!

Veľkosť prosím vyberať podľa obvodu pásu a stehna!

Veľkosť             Vek                 Obvod pásu       Obvod stehna
   S              0-3 mesiacov          34-41 cm              17-22 cm
   M             3-6 mesiacov          37-44 cm              19-24 cm
   L              6-12 mesiacov        40-47 cm               22-28 cm
   XL            1-2 roky                  42-50 cm               24-31 cm
  XXL           2-3 roky                  44-52 cm               26-33 cm

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.