PLIENKÁČIK novorodenecké vrchné nohavičky Safari

PLIENKÁČIK | novorodenecké | Kód: 1991-2076

Novorodenecké vrchné nohavičky, vhodné od narodenia do cca 3. mesiacov (2-7kg)

Dostupnosť
Nedostupné

Vrchné nepremokavé PUL nohavičky lemované jemným flísom.

Používajú sa ako vrchné nohavičky na vkladačky piškótového alebo pozdĺžneho tvaru či na klasické 70×70 štvorcové látkové plienky. Ak potrebujeme väčšiu savosť navrstvíme vkladačky ktoré máme. Napr. vkladačku piškótového tvaru a následne na to položíme pozdĺžnu vkladačku.

Efektívne a minimálne pracnejšie je naskladať štvorcovú plienku.

 

MATERIÁL:

100% polyester z ruba laminovaný polyuretánom.

Hrúbka laminovania je 1 mil na 100% polyesteru, čím je látka pružná a jemná ale nepromokavá. EU pul je certifikovaný pre deti do 3 rokov. Nie je to bio látka, ale vďaka neuveriteľnej životnosti nahradí tisíce jednorazových plienok.

Záklapky vnútornej časti sú z polyestéru certifikovaného pre deti od narodenia. Odvádzajú vlhko a zabezpečujú pocit sucha na brušku a chrbátiku. Zároveň je to príjemný materiál.

 

STAROSTLIVOSŤ:

- prať do 60°C, PUL nie je potrebné prať po každom použití

- medzi jednotlivými prebaleniami je vhodné vrchné nohavičky prevetrať. Prať môžete raz za cca. 4 dni alebo pokiaľ sa nezašpinia.

- použité plienky je vhodné skladovať na jednom mieste – napr. vedierko s vrchnákom. Pred praním je vhodné pustit cyklus máchania. Očistíte plienky od moču. Po ukončení tohoto cyklu pustíte riadny – dlhý cyklus (niekto k tomuto cyklu pridá aj ďalšie prádlo – to záleží od osobnej preferencie).

- nepoužívať aviváž

- nebieliť

- nežehliť

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty